TerraKota Dannielle SamaraBqa śmieszne koszulki piłkarski Coral Brookwmfl

Sukces Dallasa w Leeds sprawił, że po porażce Irlandii Północnej z Norwegią na początku miesiąca, do jego koszulki zwrócił się napastnik Borussii Dortmund Erling Braut Haaland.
Haaland, lat 20, urodził się w mieście West Yorkshire, kiedy jego ojciec Alf-Inge grał w United. koszulki piłkarskie Football Insider sugeruje, że Leeds szuka talentów z Premier League, jeśli zapewnią im awans z mistrzostw.
21-latek cieszy się przełomowym sezonem w Premier League, grając w tym sezonie 28 meczów ligowych. Ale jeśli Bournemouth upadnie, a Leeds zostanie awansowane, wtedy Ramsdale będzie dostępne dla klubu Elland Road. koszulki piłkarskie .
Raport sugeruje, że Leeds od dawna interesuje się Ramsdale, ponieważ szukali gracza od czasu, gdy był wypożyczony w AFC Wimbledon w zeszłym sezonie.
Phillips był celem wielu klubów Premier League, kiedy Leeds nie wygrało awansu, a Aston Villa zaoferowała pomocnikowi 25 milionów funtów. W filmie dokumentalnym z Leeds powiedział: „Wiele osób mówi o pieniądzach w sporcie i zmienia ich życie.
24-letni Phillips zdecydował się zostać i podpisać pięcioletni kontrakt na Elland Road i był kluczem do ich sukcesu w mistrzostwach w zeszłym sezonie. . Pomocnik Leeds United Kalvin Phillips przyznał, że jest otwarty na grę dla Jamajki lub Anglii.
Pomocnik Leeds United, Kalvin Phillips, jest gotowy na dzisiejszy debiut w Anglii przeciwko Danii, rywalom z eliminacji Ligi Narodów. Daily Mail mówi, że Phillips koszulka Atletico Madryt jest w kolejce do swojego dzisiejszego debiutu w Anglii, a Gareth Southgate jest również gotów dać kapitanowi Wolves Conor Coady swój międzynarodowy łuk..

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *